Paszczaki gotują

 

 

Paszczaki gotują to blog kulinarny prowadzony przez małżeństwo Anię i Michała. Od prawie pięciu lat dzielą się z Internautami swoją pasją do gotowania i jedzenia. Swoje umiejętności kulinarne wciąż rozwijają na warsztatach z najlepszymi szefami kuchni w kraju, takimi jak Adam Chrząstowski, Jerzy Pasikowski, Kurt Scheller i inni. Od dwóch lat prowadzą warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych, a także pokazy gotowania.


Michał na co dzień pracuje w dużej, międzynarodowej firmie, gotowanie traktuje jako odskocznię od pracy. Uwielbia kuchnię polską, węgierską i orientalną. W kuchni jest prawdziwym wulkanem energii, a możliwość dzielenia się swoją ogromną wiedzą na temat gotowania jest dla niego dodatkowym motorem do działania. Kiedy nie gotuje spędza czas z rodziną i na siłowni, gdzie przekracza swoje granice i nabiera energii na nowe wyzwania kulinarne. Ania pracuje z dziećmi, jako animator aktywnych zajęć. Uwielbia kuchnię polską i włoską, jest mistrzynią makaronów i owoców morza, czego nauczyła się od włoskich szefów kuchni. Kocha dzieci i dobre jedzenie. Jest dyplomowaną dietetyczką, zdrowe jedzenie i aktywny tryb życia to priorytety, która stara się realizować w swojej rodzinie.


Paszczaki kochają gotować i smacznie jeść i tą pasją chcą się z Państwem podzielić podczas pokazów w naszym studio. Zapraszamy!

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.